Çevik Bağlantı Teknolojileri 2011 yılında kurmuş olduğu üretim departmanı ile Savunma Sanayi, Ulaşım ve Endüstriyel Otomasyon başta olmak üzere bir çok sektöre gelişen teknolojileri de takip ederek ihtiyaçlar doğrultusunda hizmet vermektedir.

kablaj

Kablaj Üretimi

Çevik Bağlantı Teknolojileri, haberleşme, güç, koaksiyel ve sinyal kablo demetlerinin uzman personelleri ile üretimini yapmaktadır.

dashboard

Elektromekanik Montaj Hizmeti

Çevik Bağlantı Teknolojileri, Savunma Sanayi ve Ulaşım sektörlerinde uygulama gereksinimlerine uygun olarak PC/WHMA-A-620B ve IPC-J-STD-001 standartlarında Elektromekanik montaj hizmeti vermektedir.

kutu

Kutu Üretimi

Çevik Bağlantı Teknolojileri, Savunma Sanayi uygulamaları için özel kontrol panelleri ve güç dağıtım kutularının tasarımını, üretimini ve testlerini gerçekleştirmektedir.

prototip

Tasarım ve Prototip Üretimi

Çevik Bağlantı Teknolojileri, yeni projelerin başlangıcında ürün seçimi, tasarım hizmeti ve prototip üretimleri gerçekleştirmektedir.

cizim

Teknik Çizim Desteği

Çevik Bağlantı Teknolojileri olarak sahip olduğumuz programlar ile projeleri üretim standartlarına uygun olarak dökümante ederek hizmet vermektedir.

©2023 Çevik Konnektör Kablo ve Montaj Sistemleri Ltd. Şti. Tüm hakları saklıdır, izinsiz hiçbir içerik kullanılamaz.

İletişim

Mesajınızı bırakın size en kısa sürede dönüş sağlayalım.

Gönderiliyor

Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

Bilgilerinizi Unuttunuzmu?