kablaj

Kablaj üretimi konusunda 2011 yılından günümüze deneyimli kadrosu ile Çevik, savunma sanayi başta olmak üzere birçok uygulamada hizmet vermektedir. Toplamda 2500m² kapalı alanı ile  İstanbul ve Sakarya olmak üzere iki ayrı üretim merkezleriyle milli ve özgün olarak kablaj üretimi yapılmaktadır.

Kablo ağaçları üretiminde, proje başlangıcından sonuna kadar ara kontrol ve test prosesleri ile  hata payı sıfıra indirilmektedir. İhtiyaç duyulduğunda saha mühendisleri tarafından sistem üzerinde prototip ve tasarım desteği verilmektedir.

Türkiye’nin önde gelen kuruluşlarına hizmet veren Çevik, yıllar içerisinde özellikle kara araçları ve sistemleri, havacılık çalışmaları, silah sistemleri, araç üstü ekipmanları ve deniz platformlarında bir çok çalışma yapmıştır. Düzenli olarak gerçekleştirdiği eğitimler ile kalitesini en üst seviyede tutarak müşterilerine en iyi hizmeti verebilmek için gerekli özeni göstermektedir.

Kalite ve Test

Üretilen tüm askeri kablo setleri, pin to pin, çekme ve yüksek voltaj testleri gibi sektörün gerektirdiği test cihazları ile kalite standartlarına uygun olarak test edilmekte ve istenildiği takdirde tüm harness setleri raporlarıyla birlikte teslim edilebilmektedir.

Teknik Destek

Çevik Bağlantı Teknolojileri, standart kablaj üretimi dışında özel bağlantı şeması veya numune üzerinden üzerinden dökümante edilerek üretim proseslerini gerçekleştirme yeteneğine sahiptir. Ayrıca ihtiyaç duyulan prototip kablo ağacına göre alanında uzman Ar-Ge mühendisleri tarafından yapılan inceleme sonrasında birebir kablo ağacı üretimi, revizyonları ve onarımı yapılabilmektedir.

Ürünler hakkında detaylı bilgi veya teklif almak için info@cevikltd.com.tr  adresine mail atabilir ya da müşteri servisi ile irtibata geçebilirsiniz.

Çevik Bağlantı Teknolojileri hakkında detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

©2023 Çevik Konnektör Kablo ve Montaj Sistemleri Ltd. Şti. Tüm hakları saklıdır, izinsiz hiçbir içerik kullanılamaz.

İletişim

Mesajınızı bırakın size en kısa sürede dönüş sağlayalım.

Gönderiliyor

Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

Bilgilerinizi Unuttunuzmu?