Van-System 1985 yılından beri endüstriyel pazarda faaliyet gösteren, Lombardiya – İtalya’da kurulmuş bir şirkettir. Van System, Mil C 5015 standardına uygun vidalı veya bayonet konektörlerin yanı sıra özel uygulamalar için standart dışı ürünler tasarlar ve üretir. Van-System, İtalya ve Dünya pazarlarında güçlü bir varlığa ve demiryolu, inşaat, otomasyon ve takım tezgahı endüstrilerinde, araştırma ve tesis mühendisliğinde önemli bir müşteri tabanına sahiptir. Van-System’in güçlü noktalarından biri, tüm gereksinimlerini karşılamak ve sağlam, uzun vadeli ortaklıklar kurmak için müşterilerle doğrudan ve sürekli etkileşim sağlayan çevik ve dinamik bir organizasyon yapısıdır. Van-System ekibinin profesyonelliği, becerisi ve bağlılığı, aradığınız çözüme ulaşmanıza yardımcı olmak için hizmetinizdedir.

Van-System, 2015 yılından beri bir Radiall şirketi haline geldi; yenilikçi ara bağlantı çözümlerinin tasarımı, geliştirilmesi ve üretiminde küresel bir lider. Merkezi Paris, Fransa’da bulunan Radiall, küresel varlığı dokuz tesisi ve uluslararası bir satış ağını içeren, öncü ürünlerin güvenilir bir tedarikçisidir.

Van-System ISO 9001:2015 ve IRIS Sertifikasına sahiptir.

CVB

CVB serisi, genellikle “MS” olarak adlandırılan elektrik konektörleriyle ilgili olan Mil C 5015 spesifikasyonundan türetilmiştir. Bu konektörler, çok yönlülükleri, güvenilirlikleri ve tedarik kolaylıkları sayesinde birçok endüstriyel uygulamada kullanılmıştır.

RF GVJ

RF GVJ serisi, aşağıdaki modifikasyonlarla elde edilen daha sağlam ve güvenilir özelliklere sahiptir: Darbelere ve sert ortama karşı direnci garanti etmek için daha büyük kabuk kalınlıkları; beş anahtar polarizasyon sistemi, daha fazla kontak sayısına veya daha büyük kontak boyutuna sahip izolatörleri kurmak için artırılmış boyutlar.

Dokümanlar

©2023 Çevik Konnektör Kablo ve Montaj Sistemleri Ltd. Şti. Tüm hakları saklıdır, izinsiz hiçbir içerik kullanılamaz.

İletişim

Mesajınızı bırakın size en kısa sürede dönüş sağlayalım.

Gönderiliyor

Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

Bilgilerinizi Unuttunuzmu?