Çevik Bağlantı Teknolojileri ürün tasarımından üretime tüm aşamalarda uzman kadromuzla zamanında, doğru ve kaliteli hizmet ile aşağıda yer alan sektörlerde bağlantı teknolojileri için çözümler sunmaktadır.

Savunma

Savunma

Çevik, Savunma sektörüne kablo, konnektör, röle, sigorta, switch, güç kaynağı, convertor, invertor, makaron, aydınlatma ve kablaj ürünlerinde yüksek performanslı, güvenilir, dayanıklı ve sektörün gereksinimi olan sertifikalı çözümler sunmaktadır.

Ticari Araçlar

Ticari Araçlar

Çevik, Ticari Araçlar sektörüne kablo, konnektör, röle, sigorta, switch, güç kaynağı, convertor, invertor, makaron, aydınlatma ve kablaj ürünlerinde yüksek performanslı, güvenilir, dayanıklı ve sektörün gereksinimi olan sertifikalı çözümler sunmaktadır.

Endüstriyel

Endüstriyel

Çevik, Endüstriyel sektöre kablo, konnektör, röle, sigorta, switch, güç kaynağı, convertor, invertor, makaron, aydınlatma ve kablaj ürünlerinde yüksek performanslı, güvenilir, dayanıklı ve sektörün gereksinimi olan sertifikalı çözümler sunmaktadır.

Demiryolu

Demiryolu

Çevik, Demiryolu endüstrisine yüksek performanslı, yüksek güvenilirlikte, dayanıklı ve sektörün gereksinimi olan sertifikalı çözümler sunmaktadır.

Telekom

Telekom

Çevik, Telekom sektörüne kablo, konnektör, röle, sigorta, switch, güç kaynağı, convertor, invertor, makaron, aydınlatma ve kablaj ürünlerinde yüksek performanslı, güvenilir, dayanıklı ve sektörün gereksinimi olan sertifikalı çözümler sunmaktadır.

Medikal

Medikal

Çevik, Medikal sektörüne kablo, konnektör, röle, sigorta, switch, güç kaynağı, convertor, invertor, makaron, aydınlatma ve kablaj ürünlerinde yüksek performanslı, güvenilir, dayanıklı ve sektörün gereksinimi olan sertifikalı çözümler sunmaktadır.

Marine ve Offshore

Marin & Offshore

Çevik, Marin & Offshore sektörüne kablo, konnektör, makaron ve kablaj ürünlerinde yüksek performanslı, güvenilir, dayanıklı ve sektörün gereksinimi olan sertifikalı çözümler sunmaktadır.

Ticari Havacılık

Ticari Havacılık

Çevik, Ticari Havacılık sektörüne kablo, konnektör, röle, sigorta, switch, güç kaynağı, convertor, invertor, makaron, aydınlatma ve kablaj ürünlerinde yüksek performanslı, güvenilir, dayanıklı ve sektörün gereksinimi olan sertifikalı çözümler sunmaktadır.

©2023 Çevik Konnektör Kablo ve Montaj Sistemleri Ltd. Şti. Tüm hakları saklıdır, izinsiz hiçbir içerik kullanılamaz.

İletişim

Mesajınızı bırakın size en kısa sürede dönüş sağlayalım.

Gönderiliyor

Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

Bilgilerinizi Unuttunuzmu?