Allied Connectors Türkiye temsilcisi olarak hizmet veren Çevik, zengin stokları ve uzman kadrosuyla müşterilerinden gelen tüm taleplere çözümler sunmaktadır.

AAllied Konnektör olarak tanınan Allied Elektronik şirketi 1966 yılında R.F. Co-Axial ve PCB Edge konnektörleri üretmek için kuruldu. Hindistan’ın ilk çok kontaklı dairesel konnektör üreticisi olan Allied Hindistan Silahlı Kuvvetleri tarafından kullanılan konnektörlerin yerlileştirilmesinde öncü olmuş ve Hindistan’da üretilen konnektörler için ortak şartname oluşumunda aktif rol oynamıştır.

Bugün günümüzde Askeri konnektörlerde sektör liderlerinden olan Allied LCSO ( Elektronik Kompanentler Standartlar Organizasyonu – Hindistan Savunma Bakanlığı ) tarafından onaylı MS, MG ve Russian/Metric serisi konnektörleri üretmektedir.

MS Serisi
MS serisi dairesel dişli ( threaded) kilitleme sistemine sahip konnektörler MIL C 5015 standartına uygun JSS 50812 göre üretilmektedirler. Bu konnektör serisi son derece ağır şartlarda güç/sinyal geçişinin olmak zorunda olduğu en yüksek / düşük sıcaklıklarda yüksek titreşim ve şoklara karşı sorunsuz çözümler sunmaktadır.

MG Serisi
MG serisi bayonet kilitleme sistemine sahip konnektörler VG95234 standartına uygun JSS 50815 üretilmektedirler. MG serisi reverse bayonet konnektörler MIL C 5015 MS serisi konnektörlere aynı elektriksel özelliklere ve panel montaj ölçülerine sahiptirler ama kesinlikle MS serisi ile eşleştirelemezler. Ayırca MG serisine ek olarak daha yüksek titreşime dayanıklı ve takma-çıkarma ömürünü uzatan MGR serisi’ de mevcuttur.

Metric/Russian Range
Metric/Russian serisi konnektörler JSS 50860 standartına göre üretilen ve tasarlanan çok kontaklı dairesel konnektörler. Bu konnektörler yoğunlukla Rusya tarafında tasarlanan tanklarda, hava araçlarında ve askeri araçlarda kullanılmaktadır.

Özelliştirilmiş Konnektörler
Allied müşterilerin ihtiyaçlara göre özel üretim yapabilmektedir.

Ürünler hakkında detaylı bilgi almak buraya tıklayabilirsiniz.

Dokümanlar

©2021 Çevik Konnektör Kablo ve Montaj Sistemleri Ltd. Şti. Tüm hakları saklıdır, izinsiz hiçbir içerik kullanılamaz.

İletişim

Mesajınızı bırakın size en kısa sürede dönüş sağlayalım.

Gönderiliyor

Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

Bilgilerinizi Unuttunuzmu?