Layher AG Türkiye temsilcisi olarak hizmet veren Çevik, zengin stokları ve uzman kadrosuyla müşterilerinden gelen tüm taleplere çözümler sunmaktadır.

Layher askeri, otomotiv ve endüstriyel uygulamalar başta olmak üzere çalışma voltajı, bağlantı modeli ve farklı modelleriyle güç rölelerinde müşterilerine geniş uzman kadrosuyla kaliteli hizmet sunmaktadır. Layher ürünleri yüksek şok ve titreşim değerlerine sahip olup, en zorlu şartlarda bile çalışmaya uygundur.

Askeri uygulamalar için gerekli olan tüm Ürün Grupları;

Elektronik Güç Rölesi          

Yardımcı ekipmanları ile elektronik güç röleleri; röleyi bir kumanda üzerinden açıp kapamaya, yük devresinde aşırı akım olması durumunda otomatik olarak kapatmaya, durum sinyalinin çıkışı yoluyla çalışma durumunun gösterilmesine olanak sağlar.  Elektronik Güç Rölesi serisi, 80A – 300 A nominal akım değerleri arasından seçilebilir.

 

Yüksek Performanslı Güç Rölesi

Yüksek Performans Röleleri barındırdığı Mil-Spec Standartları ve Yüksek Şok ve Titreşim değerlerine sahip olmaları sebebiyle, savunma sanayi yada yüksek performans gerektiren  uygulamalarınızda rahatlıkla kullanılabilir.  Yüksek Performans Güç Rölesi serisi, 100A – 300 A nominal akım değerleri arasından seçilebilir.

 

Bistable Güç Rölesi

Bistable Güç Rölelerinin sahip olduğu kalıcı mıknatıs kilitlemeli bir mıknatıs devresi, bu güç rölelerinin tutma bobini enerjisi olmadan çalıştırılmasını sağlar. Bistable Röleler bu özelliklerinden dolayı ticari araçlar, demiryolu araçları, inşaat makineleri veya ev teknolojisi gibi geniş yelpazede kullanılabilmektedir. Bistable Güç Rölesi serisi, 100A – 300 A nominal akım değerleri arasından seçilebilir.

 

Monostable Güç Rölesi

Monostable Güç Röleleri NO, NC ve NO/NC (Changeover) kontak seçeneklerine sahiptir. Monostable Güç Röleleri ticari araçlar, inşaat makineleri çok çeşitli uygulamalarda kullanıma uygundur.  Monostable Güç Rölesi serisi, 50A – 400 A nominal akım değerleri arasından seçilebilir.

 

Yardımcı Kontaklı Güç Rölesi

Yardımcı Kontaklı Güç Röleleri sahip oldukları ek kontaklar sayesinde hem uygulamalarınız için daha güvenli bir çalışma hem de röleyi daha çeşitli varyasyonlarda kullanmaya olanak sağlar. Yardımcı Kontaklı Güç Rölesi serisi, 100A – 300 A nominal akım değerleri arasından seçilebilir.

 

Çift Bobinli Güç Rölesi

Çift Bobinli Güç Röleleri sahip oluğu çift bobin yapısı sebebiyle yüksek performans istenilen yerlerde taleplerinizi, hem maksimum sızdırmazlık hem de yüksek şok ve titreşim değerleri ile en iyi şekilde karşılayacak şekilde tasarlanmıştır. Çift Bobinli Güç Rölesi serisi, 200A – 300 A nominal akım değerleri arasından seçilebilir.

Dokümanlar

©2023 Çevik Konnektör Kablo ve Montaj Sistemleri Ltd. Şti. Tüm hakları saklıdır, izinsiz hiçbir içerik kullanılamaz.

İletişim

Mesajınızı bırakın size en kısa sürede dönüş sağlayalım.

Gönderiliyor

Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

Bilgilerinizi Unuttunuzmu?