Spacecraft askeri, havacılık, raylı sistemler, ulaşım, endüstriyel ve çeşitli zor ortam uygulamalarına uygun dairesel zor ortam konnektörleri için tasarım, temsilcilik ve üretim yapmaktadır. AS9100 standardına sahip olduğundan dolayı üretim sürecinde müşterilerin ihtiyacı olan tüm kalite standardını sağlamaktadır.

Bir aile şirketi olan Spacecraft 1962 yılında kurulmuştur. Merkez üretim alanı North Las Vegas, Nevada, USA yer almaktadır.

Distributör olarak Spacecraft MIL-SPEC ve ağır şartlara dayanaklı endüstriyel konnektör üreticisi olan dünya çapında tanınmış firmalar ile partnerlik yapmaktadır. Spacecraft temsilciliğini yaptığı firmaların ürünleri için MIL-STD-790 standartında konnektör montajı yapabilme yetkisine sahiptir. Geniş ve zengin QPL sertifikalı malzemelerden oluşan stoğu sayesinde 3 iş günü içerisinde QPL’ li konnetkör montajını tamamlayabilmektedir.

Üretici olarak Spacecraft demiryolu ve ulaşım uygulamaları için reverse bayonet konnektör üretimine önem vermektedir. Reverse bayonetlerdeki engin mühendislik bilgisi ve üretim tecrübesi sayesinde Spacecraft yüksek kalitede ve kısa sürede dairesel konnektörlerde geniş ürün çeşitliliğiyle hizmet verebilmektedir.

Çevik Konnektör Spacecraft konnektörün Türkiye temsilcisi olarak geniş ve zengin stoklarıyla hizmet vermektedir. Tüm ihtiyaçlarınız için satış destek ekibimizle irtibata geçebilirsiniz.

©2020 Çevik Konnektör Kablo ve Montaj Sistemleri Ltd. Şti. Tüm hakları saklıdır, izinsiz hiçbir içerik kullanılamaz.

İletişim

Mesajınızı bırakın size en kısa sürede dönüş sağlayalım.

Sending

Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

Bilgilerinizi Unuttunuzmu?