NKK Switches Türkiye temsilcisi olarak hizmet veren Çevik, zengin stokları ve uzman kadrosuyla müşterilerinden gelen tüm taleplere çözümler sunmaktadır.

65 yıllık geçmişi boyunca; NKK Switches, anahtar çözümleri konusunda kalite ve güvenilirlik standardını belirleyerek, endüstrinin en kapsamlı elektromekanik anahtar taleplerini tasarlamış ve üretmiş ve üretmeye devam etmektedir.

 

TOGGLE SWITCHES

NKK, kalite ve yüksek performanslı geçiş anahtarları için endüstri standardını belirler. Toggle Switch seçeneklerimiz, her türlü uygulamayı karşılamak için PC aktüatörüne veya panel montaj seçeneklerine sahiptir. Subminiature ve Ultra Minyatür modellerimiz çift contalı su geçirmez ve yüksek kapasiteli Toggle Switch’ler olarak sunulmaktadır.

 

ROCKER SWITCHES

NKK’nın rocker switch portföyü, neredeyse tüm tasarım konfigürasyonlarına izin vermek için çeşitli boyutlar, dereceler ve sonlandırmalar içerir. Komple PCB, ultra küçük, küçük, standart boy rocker switch ürün gamımız, işlem mühürlü seçenekleriyle düşük ve yüksek kapasitelerde mevcuttur.

 

ROTARY SWITCHES;

NKK, endüstrinin en kapsamlı Rotary Switch modellerinden birini üretmektedir. Lojik seviye, ultra subminiasyon ile 30 amp güç rotasyonları arasında seçim yapılmasının yanında, Kapalı işlem seçenekleri de mevcuttur.

 

PUSHBUTTON SWITCHES

NKK’nın yüksek kaliteli buton anahtarları portföyünde ultra minyatür, minyatür, standart ve yüksek kapasite bulunur. Tüm buton anahtarları ürün gamımız, çok çeşitli uygulama gereksinimlerini karşılamak için çeşitli montaj ve sonlandırma stillerinde sunulmaktadır.

 

TILT SWITCHES

Tilt Switcher çevre dostudur ve cıva içermez. Tamamen kapalı anahtar gövdesi, zaman ve para tasarrufu sağlayan otomatik lehim ve temizlik işlemlerinde proses uyumluluğunu sağlar. Yer tasarrufu sağlayan kompakt boyutları, yüksek yoğunluklu montaja izin verir.

 

 

DİĞER ÜRÜN GRUBU;

ILLUMINATED PUSHBUTTON SWITCHES,

SLIDE SWITCHES

TACTILE SWITCHES

SURFACE MOUNT SWITCHES

DIP SWITCHES,

ILLUMINATED ROCKER SWITCHES

SMART SWITCHES

RESISTIVE TOUCH SCREENS

ILLUMINATED TOGGLE SWITCHES

LED INDICATORS

TACTILE SWITCHES

KEYLOCK SWITCHES

MEMBRANE KEYPADS

Dokümanlar

©2023 Çevik Konnektör Kablo ve Montaj Sistemleri Ltd. Şti. Tüm hakları saklıdır, izinsiz hiçbir içerik kullanılamaz.

İletişim

Mesajınızı bırakın size en kısa sürede dönüş sağlayalım.

Gönderiliyor

Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

Bilgilerinizi Unuttunuzmu?