RF CVBS Serisi Konnektörler  MIL-DTL-5015 ve VG95234 teknik özelliklerine sahiptir ve demiryolu bağlantı uygulamaları arasında popüler bir standart haline gelmiştir. Başarısının başlıca nedeni, Dişi konektörünün dış tarafında işlenmiş üçlü kilit yapısı ve Erkek konektörünün kilit somununun içine monte edilmiş 3 paslanmaz çelik yuvadan oluşan bayonet kilit sistemidir.

Üçlü kilit yapısının sonundaki bağlantı noktası, eşleşme döngülerinin sayısını artırabilen paslanmaz çelik bir silindir ile korunmaktadır

Ürün Özellikleri

RF CVBS Serisi Konnektörler için bazı özellikler aşağıda yer almaktadır.

  • Hızlı ve güvenilir bağlantı (kaplin somunu yalnızca 120 ° döndürülür ve eşleşme duyulabilir, görünür ve dokunsaldır)
  • Titreşim ve darbe direnci
  • IP68 su geçirmez koruma (konnektörler eşleştiğinde ve doğru aksesuarlar kullanılarak bağlandığında)
  • Her tür kablo için aksesuarlar ve ekranlama koruma hortumları da mevcuttur.
  • Krimp kontaklar tüm kablo çapları için uygundur.

Ürünlere ait genel kataloğa ulaşmak için tıklayınız.

Ürünlere ait Radiall Van System web sitesine ulaşmak için tıklayınız.

Radiall hakkında detaylı bilgi veya teklif almak için cevik@cevikltd.com.tr adresine mail atabilir ya da müşteri servisi ile irtibata geçebilirsiniz.

Radiall Hakkında

Van-System 1985 yılından beri endüstriyel pazarda faaliyet gösteren, Lombardiya – İtalya’da kurulmuş bir şirkettir. Van System, Mil C 5015 standardına uygun vidalı veya bayonet konektörlerin yanı sıra özel uygulamalar için standart dışı ürünler tasarlar ve üretir.

Van-System, İtalya ve Dünya pazarlarında güçlü bir varlığa ve demiryolu, inşaat, otomasyon ve takım tezgahı endüstrilerinde, araştırma ve tesis mühendisliğinde önemli bir müşteri tabanına sahiptir. Van-System’in güçlü noktalarından biri, tüm gereksinimlerini karşılamak ve sağlam, uzun vadeli ortaklıklar kurmak için müşterilerle doğrudan ve sürekli etkileşim sağlayan çevik ve dinamik bir organizasyon yapısıdır. Van-System ekibinin profesyonelliği, becerisi ve bağlılığı, aradığınız çözüme ulaşmanıza yardımcı olmak için hizmetinizdedir.

Van-System, 2015 yılından beri bir Radiall şirketi haline geldi; yenilikçi ara bağlantı çözümlerinin tasarımı, geliştirilmesi ve üretiminde küresel bir lider. Merkezi Paris, Fransa’da bulunan Radiall, küresel varlığı dokuz tesisi ve uluslararası bir satış ağını içeren, öncü ürünlerin güvenilir bir tedarikçisidir.

0 Yorum

Bir Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

©2021 Çevik Konnektör Kablo ve Montaj Sistemleri Ltd. Şti. Tüm hakları saklıdır, izinsiz hiçbir içerik kullanılamaz.

İletişim

Mesajınızı bırakın size en kısa sürede dönüş sağlayalım.

Sending

Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

Bilgilerinizi Unuttunuzmu?