Quadrax kablo setleri için GigaFlight uzman ve deneyimli kadrosu ile istenilen özelliklerde  montaj ve üretim hizmeti  vermektedir. Uluslararası standartlara uygun olarak üretilen kablo setleri 2-3 iş günü içerisinde teslim edilebilmektedir.

Quadrax Kablo Setleri için bazı özellikler

  • Tamamlanmış kablo setlerinde tüm test garantisi
  • Kablo Montajı üretim gerekliliklerini ve standartlarını uygulama
  • Müşteri sistem gereksinimlerine ve özelliklerine göre üretim yapan deneyimli kablo montaj profesyonelleri ekibi
  • Özel kablo tasarımları
  • Prototipleme ve sistem değerlendirmesi
  • Doğrulama testi
  • Müşteri isterlerine göre etiketleme

GigaFlight Quadrax kablosu havacılık sektöründe gerekli olan yüksek hızda veri uygulamaları için ARINC 664′ e göre tasarlanmıştır. FAR Pt 23 & 25 (App F) için FAA yanmazlık gereksinimlerini karşılamaktadır. 

GigaFlight’ ın Quadrax kablo çözümleri hafif, esnek ve düşük kayıplıdır. Üstün EMI performansına sahip olan bu kablo seti Carlisle (Tensolite) NF24Q100-01, PIC E51424 ve Draka Fileca F4704-4 için birebir alternatif olarak kullanılabilir. NF24Q100-01, E51424 veya F4704-4 için tasarlanmış herhangi boyuttaki 8 Quadrax kontak GigaFlight GF100-24QUAD ile kullanılabilmektedir. FEP izolasyonu RINC 600 ve 38999 Quadrax kontaklarla sonlandırmak için tasarlanmıştır. ETFE kablo dış yapısı esnek ve dış ortama dayanıklıdır. Yüksek sıcaklık Gigaflight Quadrax kabloların lazer ile üzerine yazı yazılabilir ve bu kabloların farklı renkleri mevcuttur.

Ürünler hakkında detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Gigaflight hakkında detaylı bilgi için tıklayanız.

Ürünler hakkında detaylı bilgi veya teklif almak için cevik@cevikltd.com.tr adresine mail atabilir ya da müşteri servisi ile irtibata geçebilirsiniz.

GigaFlight Hakkında

GigaFlight Connectivity Inc, yüksek performanslı elektronik kablo ve konnektör ürünlerini sunmak amacıyla 17 Kasım 2017’de Hava Kuvvetleri emektarı Ben Hackett tarafından kurulmuştur. Aerospace wire and cable community topluluğunun kalbinde yer alan GigaFlight, sektörde oldukça tanınan kişilerden oluşan bir ekibe sahiptir.

Havacılık ve Savunma sanayi uygulamalarında geniş RFCaoaxialCat Kablo grubu ile sizlere hizmet sağlamaktan memnuniyet duyarız.

Özellikle Aviyonik kablolar ve Havacılık kablolarında Gigaflight sektör liderlerinden bir olarak çok özel çözümler sunmaktadır.

 

0 Yorum

Bir Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

©2022 Çevik Konnektör Kablo ve Montaj Sistemleri Ltd. Şti. Tüm hakları saklıdır, izinsiz hiçbir içerik kullanılamaz.

İletişim

Mesajınızı bırakın size en kısa sürede dönüş sağlayalım.

Gönderiliyor

Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

Bilgilerinizi Unuttunuzmu?