Russian-Spec Askeri Konnektörler, Rus standardı dairesel çok kontaklı bu konnektör serisi Hindistan askeri standardı JSS 50815 standartlarına göre üretilmektedir. Metrik serisi olarak da adlandırılan bu konnektörler tank, uçak, askeri araçlar ve diğer tüm Rusya yapımı askeri uygulamalarda kullanılmaktadırlar.
Allied Rus standardı konnektörler LCSO (Electronic Components Standards Organisation- Ministry of Defence, Government of India) tarafından kalitelendirilmiştir.
Rus standarttı ve Metrik serisi konnektörlere ait temel özellikleri aşağıda yer almaktadır.
– Housing: Mekanik direnci sağlamak için alüminyum alışmalı dış kılıf
– Surface Finish: Korozyon direnci ve zor çalışma şartlarına uygun stadanrt olive drab chromate over cadmium kaplama.
– Insulator: Yüksek derecede dielektirik direnci, şok ve titreşime dayanıklı standart yalıtkan malzemesi Polychloroprene’ dir. Ayrıca özel cam dolgulu fenolik yalıtkan seçeneğinde özel ihtiyaçlar için mevcuttur.
– Contacts: Bakır alaşım gövde üzeri gümüş kaplama. Hareketli uygulamalarda bu özellik mükemmel iletkenlik sağlamaktadır.
Ürünler hakkında detaylı bilgi ya da teklif almak için info@cevikltd.com.tr adresine mail atabilirsiniz ya da satış destek departmanımızla irtibata geçebilirsiniz.

Allied Connectors Hakkinda

Allied Connectors Türkiye temsilcisi olarak hizmet veren Çevik, zengin stokları ve uzman kadrosuyla müşterilerinden gelen tüm taleplere çözümler sunmaktadır.

AAllied Konnektör olarak tanınan Allied Elektronik şirketi 1966 yılında R.F. Co-Axial ve PCB Edge konnektörleri üretmek için kuruldu. Hindistan’ın ilk çok kontaklı dairesel konnektör üreticisi olan Allied Hindistan Silahlı Kuvvetleri tarafından kullanılan konnektörlerin yerlileştirilmesinde öncü olmuş ve Hindistan’da üretilen konnektörler için ortak şartname oluşumunda aktif rol oynamıştır.

Bugün günümüzde Askeri konnektörlerde sektör liderlerinden olan Allied LCSO ( Elektronik Kompanentler Standartlar Organizasyonu – Hindistan Savunma Bakanlığı ) tarafından onaylı MS, MG ve Russian/Metric serisi konnektörleri üretmektedir.

 

0 Yorum

Bir Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

©2023 Çevik Konnektör Kablo ve Montaj Sistemleri Ltd. Şti. Tüm hakları saklıdır, izinsiz hiçbir içerik kullanılamaz.

İletişim

Mesajınızı bırakın size en kısa sürede dönüş sağlayalım.

Gönderiliyor

Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

Bilgilerinizi Unuttunuzmu?