Ulaşım ve Taşımacılık Kabloları Technikabel tarafından geniş bir yelpazede bakır ve optik kablolar tasarlanır ve üretilir. Ürünler bu alanda farklı kategorilere ayrılmıştır:

Demiryolu Araç Kabloları

Technikabel, yolcu konforunu ve ulaşımın güvenilirliğini artırmak için ulusal ve uluslararası standartlara uygun kontrol, veri, sinyal ve güç kabloları üretir.

Sinyalizasyon Kabloları

Ürünler toplu taşıma sistemi ve hızlı tren hatları için uygundur. Bu ürünler, taşıma sisteminin çalışmasını sağlamak için yüksek kimyasal, mekanik ve alev resistansına ve düşük duman emisyonuna sahiptir. Bu kablolar elektromanyetik alanlardan etkilenmeyen sinyal iletimini garanti eder.

Metro Kabloları

Metro kullanıcılarının güvenliği için en önemli gereksinimlerden biri yangının önlenmesi ile ilgilidir. Güç kablolarından, Telekomünikasyon ve CCTV kablolarına tüm kablolar düşük duman emisyonu, alev geciktirici, yangına dayanıklı özelliklerini garanti eder.

Havaalanı Kabloları

Havaalanındaki en önemli unsurlar bagaj taşıma sistemi (Sıralayıcı), güvenlik / video gözetim sistemi, kullanıcılar için bilgi sistemi, hava trafik yönetim sistemi ve tüm havaalanı hizmetleridir. Technikabel, telekomünikasyon ve güç kabloları, sinyal kabloları, CCTV ve 400 Hz güç kaynağı kabloları üretmektedir. Bu ürünler son derece esnek ve aşınmaya dayanıklı, antifriz dayanıklılığı olan, mineral yağı ve gazyağı resistansı olan ürünlerdir.

Ürünlere ait web sitesine ulaşmak için tıklayınız.

Ulaşım ve Taşımacılık Kabloları için detaylı bilgiye ulaşmak için tıklayınız.

Ürünler hakkında detaylı bilgi veya teklif almak için cevik@cevikltd.com.tr adresine mail atabilir ya da müşteri servisi ile irtibata geçebilirsiniz.

0 Yorum

Bir Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

©2021 Çevik Konnektör Kablo ve Montaj Sistemleri Ltd. Şti. Tüm hakları saklıdır, izinsiz hiçbir içerik kullanılamaz.

İletişim

Mesajınızı bırakın size en kısa sürede dönüş sağlayalım.

Sending

Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

Bilgilerinizi Unuttunuzmu?