100 Ohm TWINAX Kablo blendajsız tekli twisted pair olarak özellikle uçak içerisindeki uçuş eğlence sistemlerinde ağırlıktan tasarruf yapmak ve blendajsız kablo gereksinimlerini karşılamak üzere tasarlanmıştır.

GF100-24TPNS kablosu RS422, RS485, NTSC/PAL ve RS170 veri ve video uygulamalarında kullanılmaktadır. 100Ω TWINAX Kablo C-Stream Video uygulamaları için test edilip onaylanmıştır.

Lazerle yazılabilir 100 Ohm TWINAX Kablo Skydrol dayanımı ve FAA yanıcılık gereksinimlerine sahiptir. PIC E60224 için birer bir alternatif olan 100Ω TWINAX Kablo SAE International Aerospace Standard AS50881′ e uygundur.

Blendajsız Tekli Twisted Pair Kablonun Özellikleri

  • Azaltılmış ağırlık ve boyut

  • Arttırılmış esneklik

  • Daha küçük bükme çapı

  • Düşük maliyet

  • Hızlı montaj

Ürünler hakkında detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

GigaFlight hakkında detaylı bilgi için tıklayanız.

Ürünler hakkında detaylı bilgi veya teklif almak için cevik@cevikltd.com.tr adresine mail atabilir ya da müşteri servisi ile irtibata geçebilirsiniz.

GigaFlight Hakkında

GigaFlight Connectivity Inc, yüksek performanslı elektronik kablo ve konnektör ürünlerini sunmak amacıyla 17 Kasım 2017’de Hava Kuvvetleri emektarı Ben Hackett tarafından kurulmuştur. Aerospace wire and cable community topluluğunun kalbinde yer alan GigaFlight, sektörde oldukça tanınan kişilerden oluşan bir ekibe sahiptir.

Havacılık ve Savunma sanayi uygulamalarında geniş RFCaoaxialCat Kablo grubu ile sizlere hizmet sağlamaktan memnuniyet duyarız.

Özellikle Aviyonik kablo ve Havacılık kablosunda Gigaflight sektör liderlerinden bir olarak çok özel çözümler sunmaktadır.

0 Yorum

Bir Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

©2022 Çevik Konnektör Kablo ve Montaj Sistemleri Ltd. Şti. Tüm hakları saklıdır, izinsiz hiçbir içerik kullanılamaz.

İletişim

Mesajınızı bırakın size en kısa sürede dönüş sağlayalım.

Gönderiliyor

Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

Bilgilerinizi Unuttunuzmu?