12 Kontaklı M8 Panel Tip Konnektörler 768/718 serisinde pcb lehim terminal bağlantı özelliğinde dar alanda sinyal ve veri iletimi için yüksek performans sağlaması amacıyla Binder mühendisleri tarafından geliştirilmiştir.

M8 konnektörler otomasyon uygulamalarında kendine ait özelliklerinden dolayı çok tercih edilen bir seridir. Özellikle sensör uygulamaları için çok dar alanlarda sinyal ve veri iletimini mümkün kılmaktadır. Yeni 12 Kontaklı M8 Panel Tip Konnektörlerde Binder ürün ailesinin son üyesidir.

Yeni otomasyon sistemleri, sensör uygulamaları, endüstriyel kameralar, ölçüm ve kontrol sistemlerinde kullanılmak üzere tasarlanan 768/718 serisi bu konnektörler kolay montaj özelliklerine sahiptirler. Çalışma akımı 1A, çalışma voltajı 32v ve çalışma sıcaklığı -40°C ve  +85°C’ dir.

12 Kontaklı M8 Panel Tip Konnektörler IP67 koruma sınıfına sahiptirler. Vidalı kilitleme sistemi DIN EN 61076-2-104 standardına uygun olarak tasarlanmıştır. Altın kaplama kontaklara sahip bu yeni ürünler 100 den fazla takma çıkarma ömrüne sahiptir.

Ürünler hakkında detaylı bilgiye ulaşmak için tıklayınız.

Binder genel kataloğunu buradan indirebilirsiniz.

0 Yorum

Bir Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

©2021 Çevik Konnektör Kablo ve Montaj Sistemleri Ltd. Şti. Tüm hakları saklıdır, izinsiz hiçbir içerik kullanılamaz.

İletişim

Mesajınızı bırakın size en kısa sürede dönüş sağlayalım.

Gönderiliyor

Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

Bilgilerinizi Unuttunuzmu?