Gigaflight Havacılık Can-Bus Kabloları, CAN-Bus Sistem mimarisiyle kullanım için Garmin tarafından onaylanmıştır. Beyaz Tefzel CAN-Bus kablosu lazerle markalanabilir ve 120 ohm Twinax olacak şekilde tasarlanmıştır; bu özellik iletkenler arasında 120 ohm’a ulaşmak için yalıtım kalınlığının artırıldığı anlamına gelmektedir.

Artan kalınlıktan dolayı damar çapı kontak girişinden büyük olduğu için montaj problemi yaşanmaktadır. GigaFlight bu sorunu çift duvarlı bir yalıtım tasarımı kullanarak çözmüştür. İlk yalıtım katmanı, temas çapından daha küçük bir çapa sahip olup, daha ince bir cidarlı yüksek sıcaklık dayanıklı PFA’dır. İkinci yalıtım katmanı, 120 ohm kontrollü bir empedans sağlamak için teller arasında ayrım sağlayan köpüklü bir FEP’dir. Temasın kaldırılmasına erişim sağlamak için sonlandırma işleminde köpüklü yalıtımın bir bölümü çıkarılır.

Çift duvarlı yapının ek bir yararı, katı yalıtımın tamamen köpük yalıtım tasarımında, yaygın bir sorun olan yalıtımın geri kaymasını ortadan kaldırmasıdır. Dokuma şerit örgü, üstün koruma etkinliği ve gelişmiş ekleme kaybı sağlar. Yüksek sıcaklık CAN-Bus Kablosu, FAA Yanıcılık gereksinimlerini karşılar, hafiftir ve düşük sinyal kaybına sahiptir.

Havacılık Can-Bus Kabloları için GigaFlight web sitesine ulaşmak için tıklayınız.

GigaFlight ürün kataloglarına buradan ulaşabilirsiniz.

Ürünler hakkında detaylı bilgi veya teklif almak için cevik@cevikltd.com.tr adresine mail atabilir ya da müşteri servisi ile irtibata geçebilirsiniz.

0 Yorum

Bir Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

©2021 Çevik Konnektör Kablo ve Montaj Sistemleri Ltd. Şti. Tüm hakları saklıdır, izinsiz hiçbir içerik kullanılamaz.

İletişim

Mesajınızı bırakın size en kısa sürede dönüş sağlayalım.

Sending

Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

Bilgilerinizi Unuttunuzmu?