Hassas Uygulamalar için M8 Konnektörler 360° ekranlamalı güvenilir EMC özelliği ile binder 718 serisinde yerini almıştır. Özellikle sensör teknolojisi, medikal cihazlar ve sürücü çözümlerinde gerekli olan tüm şartları sağlaması için geliştirilen bu yeni ürünün 3,4,6 ve 8 kontak modelleri mevcutur.

Hassas Uygulamalar için M8 Kablo Konnektörler, yüksek gereksinimleri karşılamak için 360° korumalı güvenilir EMC’ye sahiptir. Endüstriyel dairesel konnektörlerdeki endüstri bilgisi ve deneyimi binder için bilinen ayırt edici özellikleridir. M8 dairesel konektör serisi kapsamlı ürün yelpazesi sayesinde birçok uygulama alanında faaliyet göstermektedir. 718 Serisinin bir parçası olan yeni konektör, yeni tip bir ekranlama konsepti ile gelişmiş gereksinimler altında yüksek güvenilirlik sağlar.

M8 konektörlerin kompakt boyut ve düşük ağırlık gibi temel özelliklerine ek olarak, şu anda mevcut olan yeni 718 Serisi konektör, yeni bir 360° ekranlama türü ile uygulama alanlarındaki diğer yaklaşımlardan temel olarak farklıdır.

3,4,6 veya 8 kontaklı versiyonları mevcut olan bu yeni seri IP67 korumsa sınıfına sahiptir. 100′ den takma çıkarma özelliği ile sorunsuz veri iletimi sağlayabilmektedir. Aynı zamanda birçok metraj ve PUR-PVC seçeneği mevcuttur.

Binder Hakkında

1960 yılında aile şirketi olarak Almanya’ da kurulan Franz Binder, dairesel konnektör, kablo ve bağlantı çözümlerinde sektör liderlerindendir. Bugün günümüze Neckarsulm başta olmak üzere Amerika, Hollanda ve Macaristan gibi bir çok yerleşkesiyle hizmet veremeye devam etmektedir. Özellikle Endüstriyel ve Otomasyon uygulamaları için su geçirmez konektörlerde birçok çözüm sunmaktadır. Aynı zamanda ölçüm ve kontrol teknolojileri, medikal, yenilenebilir enerji, yiyecek-içecek sektörü, inşaat ve tarım araçlarında istenilen tüm zorlu şartları sağlayan, dayanıklı ve su geçirmez dairesel konnektör çözümleri Binder’ de mevcuttur. Ayrıca Binder, müşteriye özel ürün geliştirme ve seri üretim hizmeti de vermektedir. Binder’ in Türkiye temsilciliğini yapmakta olan Çevik , çok çeşitli ve geniş bir stoğa sahiptir. Uzman kadrosu ile tüm müşteri taleplerine hızlı ve ideal çözümler sunmaktadır.

Detaylı bilgi için tıklayınız.

Genel kataloğa buradan ulaşabilirsiniz.

 

0 Yorum

Bir Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

©2023 Çevik Konnektör Kablo ve Montaj Sistemleri Ltd. Şti. Tüm hakları saklıdır, izinsiz hiçbir içerik kullanılamaz.

İletişim

Mesajınızı bırakın size en kısa sürede dönüş sağlayalım.

Gönderiliyor

Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

Bilgilerinizi Unuttunuzmu?