Hibrit Kablolar güç & veriyi tek kabloda birleştirir ve tek bir dijital protokol aracılığıyla farklı tipteki sinyallerin iletilebilmesi için geliştirilen bu yeni teknolojiye tek kablo çözümü denmektedir. Sabit, Hareketli ve robotik uygulamalar için çok farklı sektörlere uygun olarak birçok çözüm mevcuttur.

Tek Kablo Çözümü, kablo montaj süresini, ağırlığı ve alan gereksinimlerini azaltabilir ve 100mt’ye kadar güvenilir güç ve veri sağlar. Tek kablo çözümüne sahip olan Hibrit Kablolar Servo ve Sürücü Teknolojisinin geleceğidir.

Hibrit kablolar hakkında daha fazla bilgiyi buraya tıklayarak bulabilirsiniz.

TecniKabel resmi web sitesine gitmek için lütfen buraya tıklayınız.

Daha fazla bilgi almak için lütfen cevik@cevikltd.com.tr adresine e-posta gönderin veya müşteri hizmetlerimizle iletişime geçin.

Tecnikabel Otomasyon Çözümleri

Statik veya dinamik uygulamalarda doğru güvenilir hareket, yüksek hızlı veri aktarımı ve azaltılmış gürültü seviyeleri; tüm bu gereksinimler, kabloların yalnızca sağlam değil, aynı zamanda esnek olması ve sistem güvenilirliğini sağlayabilmesi gerektiği anlamına gelir.

Tecnikabe, bükülme ve burkulma sırasındaki mekanik stresten bağımsız olarak tüm hareketli ortam gereksinimleri kablo ve kablo sistemlerinde sağlamaktadır.

Tecnikabel kabloları uluslararası olarak onaylanmış standartları (IEC, UL, CSA, VDE) karşılar ve takım tezgahları, ağaç işleme makineleri, paketleme ve alma ve yerleştirme robotları için yaygın olarak kullanılır.

Tecnikabel’ in ürettiği tüm kablolar en zorlu şartlar altında sahip olduğu test tesislerinde test edilmektedir. Bu testler sonucunda ortaya çıkan veriler üretilen kabloların kullanım ömrü ve diğer özellikleri hakkında kesin bilgiler sağlamaktadır.

 

 

0 Yorum

Bir Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

©2023 Çevik Konnektör Kablo ve Montaj Sistemleri Ltd. Şti. Tüm hakları saklıdır, izinsiz hiçbir içerik kullanılamaz.

İletişim

Mesajınızı bırakın size en kısa sürede dönüş sağlayalım.

Gönderiliyor

Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

Bilgilerinizi Unuttunuzmu?