GF62422D-POE Ethernet Kabloları uçaklardaki kabin yönetim sistemleri için kullanıcılara hafif, esnek bir kabloda maksimum performans sağlamak amacıyla tasarlanmıştır. GF62422D 100Ω  Ethernet Kabloları iki adet 22 AWG güç kablo damarı ile birleştirilmiş blendajlı, bükümlü çift Ethernet kablosu üzerinden hem verileri hem de gücü iletir. Bu tasarım, daha az kabloyla sistem entegrasyonuna olanak tanır.

Zorlu uygulamalar için optimize edilmiş, yüksek güvenilirliğe sahip PoE kablosu lazerle işaretlenebilir ve CAT5e gerekesinimlerini yerine getirmektedir. Bu kablo serisi Skydrol sıvısına karşı dayanıklıdır ve FAA yanıcılık gereksinimlerini karşılamaktadır.

GF62422D-POE Ethernet Kabloları için Bazı Özellikler

Küçük, hafif, esnek kablo
Üstün EMI performansı
Lazerle işaretlenebilir dış kılıf
CAT5e kanal gereksinimlerini karşılar ve aşar
Sonlandırmak kolay

Kullanım alanları

Ağ altyapısı
VoIP iletişim ekipmanı
IFE ve bağlantı
Kabin güvenlik ve gözetim ekipmanları
Wi-Fi/dizüstü bilgisayar erişimi ve şarj

Ürünler hakkında detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Gigaflight hakkında detaylı bilgi için tıklayanız.

Ürünler hakkında detaylı bilgi veya teklif almak için cevik@cevikltd.com.tr adresine mail atabilir ya da müşteri servisi ile irtibata geçebilirsiniz.

GigaFlight Hakkında

GigaFlight Connectivity Inc, yüksek performanslı elektronik kablo ve konnektör ürünlerini sunmak amacıyla 17 Kasım 2017’de Hava Kuvvetleri emektarı Ben Hackett tarafından kurulmuştur. Aerospace wire and cable community topluluğunun kalbinde yer alan GigaFlight, sektörde oldukça tanınan kişilerden oluşan bir ekibe sahiptir.

Havacılık ve Savunma sanayi uygulamalarında geniş RFCaoaxialCat Kablo grubu ile sizlere hizmet sağlamaktan memnuniyet duyarız.

Özellikle Aviyonik kablo ve Havacılık kablolarında Gigaflight sektör liderlerinden bir olarak çok özel çözümler sunmaktadır.

0 Yorum

Bir Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

©2024 Çevik Konnektör Kablo ve Montaj Sistemleri Ltd. Şti. Tüm hakları saklıdır, izinsiz hiçbir içerik kullanılamaz.

İletişim

Mesajınızı bırakın size en kısa sürede dönüş sağlayalım.

Gönderiliyor

Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

Bilgilerinizi Unuttunuzmu?