ILME Marin Uygulamaları için Fiş-Priz Çözümleri, gereksinimleri karşılamak için, GL-DNV ve VERITAS Marine gibi uygunluk ve kalite denetim toplulukları tarafından onaylanan güvenlik ve kalite standartlarına odaklanırken, tüm uygulanabilir elektrik, mekanik ve çevresel testlerini gerçekleştirmiştir.

ILME, altta veya açık güvertede olsun, tüm konumlarda konektörlerinin montajı için boyut, işlev ve güvenilirlik gereksinimleri ile tasarlanır.

Dökme alüminyumdan termoplastiğe kadar, ILME muhafazaları, konektörlerdeki sinyaller, güç ve iletişim protokolleri için birden fazla çözüm sunan denizcilik endüstrisinin zorlu koşullarına karşı çevresel sızdırmazlık ve korozyon direnci sağlar.

Marin Uygulamaları için Fiş-Priz Çözümleri için Özellikler

  • GL-DNV Sertifikası,
  • VERITAS Marine Sertifikası

Genel ürün kataloğu için tıklayınız.

Ürüne ait kataloğa buradan ulaşabilirsiniz.

Ürünler hakkında detaylı bilgi veya teklif almak için cevik@cevikltd.com.tr adresine mail atabilir ya da müşteri servisi ile irtibata geçebilirsiniz.

Ilme Hakkında

Fiş priz, Priz bağlantılı cihazlar, yardımcı devre bağlantıları ve otomasyon kontrolü için endüstriyel bağlantılar üreticisi olan Ilme markası 60 yıllık araştırma ve geliştirme sayesinde güvenli,dayanıklı ve ekonomik olmayı garanti eden yenilikçi teknik çözümler sunar

Ürünler hakkında detaylı bilgi veya teklif almak için info@cevikltd.com.tr adresine mail atabilir ya da müşteri servisi ile irtibata geçebilirsiniz.

Üretici hakkında detaylı için tıklayınız.

0 Yorum

Bir Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

©2021 Çevik Konnektör Kablo ve Montaj Sistemleri Ltd. Şti. Tüm hakları saklıdır, izinsiz hiçbir içerik kullanılamaz.

İletişim

Mesajınızı bırakın size en kısa sürede dönüş sağlayalım.

Sending

Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

Bilgilerinizi Unuttunuzmu?