M16 Konnektörler endüstriyel dairesel konnektör üreticisi Binder’ in önemli ürün grupları arasında yer almaktadır. M16 konnektörler yüksek veri transferi  gerekli olan sensör sistemlerine dayalı çalışan otomasyon uygulamaları ve ASIG uyumlu 5G uygulamaları için tüm gereksinimleri karşılamaktadır.

Binder 1970′ li yıllardan günümüze M16 konnektör serisinin gelişiminde öncü firmalardan biri olmuştur. Günümüzün modellerinde 24 kontağa kadar opsiyon ve EMI özelliği ile birçok seçenek bulunmaktadır. Temel olarak metal dış kasa ve dayanıklı vidali kilitleme sistemine sahip olan M16 serisi IP68 sınıfına kadar koruma özelliğine sahiptir.

18.5mm çap – 60mm uzunluk ölçüsünde yüksek kontak sayısına çıkabilen M16 konnektör serisi, çok daha pahalı olan konnektör sistemlerine göre mükemmel alternatif çözümler sunmaktadır. M16 konnektörler 4-10mm kablo girişine ve 250V-7A özelliklere sahiptir.

5G Uygulamaları için uyumlu

Binder’in en son M16 konnektör modelleri AISG (Antenna Interface Standards Group) tarafından belirlenen tüm gereksinimleri içermektedir. AISG (Antenna Interface Standards Group) wireless endüstrisinde anten cihazlarının kontrolü ve izlenmesindeki standartları oluşturan kurumdur.

Binder 423 ve 723 serisi M16 konnektörlerin 4, 5 ve 8 kontaklı modelleri mevcuttur. Bu ürünler AISG C485 uyumludur. Ayrıca erkek-dişi ekranlı kablo ve panel tip modelleri mevcuttur.

10Gbits/s’ ye kadar veri iletimi

Ek olarak Binder M16 X-Kod konnektörler yüksek veri iletimi gerektiren sensör bazlı üretim yerlerinde kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Veri iletim hızı 10Gbits/s’ ye kadar sağlanabilmektedir.

Ürünler hakkında detaylı bilgiye ulaşmak için tıklayınız.

Binder genel kataloğunu buradan indirebilirsiniz.

0 Yorum

Bir Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

©2021 Çevik Konnektör Kablo ve Montaj Sistemleri Ltd. Şti. Tüm hakları saklıdır, izinsiz hiçbir içerik kullanılamaz.

İletişim

Mesajınızı bırakın size en kısa sürede dönüş sağlayalım.

Gönderiliyor

Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

Bilgilerinizi Unuttunuzmu?