ILME’nin geniş dikdörtgen konnektör yelpazesi, herkesin bildiği gibi sağlam ve ödün vermeyen bir ortamla karakterize edilen demiryolu endüstrisine Demiryolu Konnektörleri için deneyim ve muazzam avantajlar sunar.

Demiryolu sektöründe 20 yılı aşkın tecrübesiyle ILME, demiryolu taşıtları, sinyalizasyon ve altyapı alanlarında 80’den fazla proje ile itibar kazanmıştır, ILME, CENELEC SC 9XB komitesinin aktif bir üyesidir, en son demiryolu direktifleri ve standartlarına göre tasarım ve üretim yapmaktadır. piyasanın talepleri ve sertifikaları ile tamamen güncel bir yapıya sahiptir.

  • IP, tuz püskürtme ve titreşim testleri, tüm ürün yelpazesinde gerçekleştirilmiştir.
  • Tramvaylardan hızlı trenlere kadar geniş bir yelpazede çözümler sunabiliyoruz.
  • Ürünlerimiz, elektriksel ve mekanik kısıtlamalar açısından en zorlayıcı standartları takip eden verileri, sinyalleri ve güç bağlantılarını kapsar.
  • Önerilen tüm çözümler, en güncel standartların gereklilikleriyle uyumludur.
  • Ürünler EN 50467, EN 60529, EN ISO 9227, EN 45545-2, NF F16-101 / 102, EN 60512, EN 60068-2-68, EN ISO 20567-1’e göre test edilmiştir.

Demiryolu Konnektörleri için genel kataloğa ulaşmak için tıklayınız.

Genel ürün kataloğuna buradan ulaşabilirsiniz.

Ürünler hakkında detaylı bilgi veya teklif almak için cevik@cevikltd.com.tr adresine mail atabilir ya da müşteri servisi ile irtibata geçebilirsiniz.

Ilme Hakkında

Fiş priz, Priz bağlantılı cihazlar, yardımcı devre bağlantıları ve otomasyon kontrolü için endüstriyel bağlantılar üreticisi olan Ilme markası 60 yıllık araştırma ve geliştirme sayesinde güvenli,dayanıklı ve ekonomik olmayı garanti eden yenilikçi teknik çözümler sunar

Ürünler hakkında detaylı bilgi veya teklif almak için info@cevikltd.com.tr adresine mail atabilir ya da müşteri servisi ile irtibata geçebilirsiniz.

Üretici hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

0 Yorum

Bir Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

©2024 Çevik Konnektör Kablo ve Montaj Sistemleri Ltd. Şti. Tüm hakları saklıdır, izinsiz hiçbir içerik kullanılamaz.

İletişim

Mesajınızı bırakın size en kısa sürede dönüş sağlayalım.

Gönderiliyor

Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

Bilgilerinizi Unuttunuzmu?