Reverse Bayonet Connectors
Reverse Bayonet konnektörler askeri, demiryolu ve endüstriyel uygulamalar için çok çeşitli pin dizilimi ve kablo tutucu konfigurasyonlarıyla yüksek vibrasyon ve ağır dış ortam şartlarına ideal çözüm sağlamak amacıyla tasarlanmıştır.
 
SPCB serisi konnektörler VG95234 Avrupa standartı ITT Canon CA serisi, Glenair ITS serisi ve Amphenol 97B gibi tüm konnektörlerle uyumludur ve birbirleri yerine kullanılabilirler. Ancak VG95234 standardında normalden daha fazla itme kuvveti gerekir ve lehimli kontak kullanımına izin verilmez.  
SCPB serisi MIL-DTL-5015 standartı içinde tüm performans gereksinimlerini karşılamaktadır. Diğer üreticilerin ürünleri ile performans, güvenilirlik ve değiştirilebilirliği Spacecraft tarafından garanti edilmektedir. Herhangi dış ortam uygulamasında kullanıcının ihtiyacı olan korumayı sağlayacak geniş aksesuar çeşitliliğine sahiptir.
 
Konnektörlerin dış kılıfları (shell)  yüksek alimünyum alaşımlı QQ-A-225 veya QQ-A-591 veya eşdeğerinden üretilmektedir. Dış kaplaması iletken kadmiyum üzerinde zeytin yeşili kromattan (olive drab chromate) oluşmaktadır. Bu kaplama MIL-STD-1344, Method 1001, Test Condition B ‘ ye göre korozyon koruması sağlamaktadır. Diğer kaplama türleri de mevcuttur.  
Konnektörlerin iç kılıfları MIL-R-3065 sentetik kauçuktan üretilmektedir. Ayrıca yüksek yalıtkanlık özelliğine sahip olup hidrolik ve yağlama yağlarına karşıda dayanıklıdır. Ortalama sıcaklık değeri -55°C to +125°C’ dir. Az duman, kendini söndürebilen halojensiz malzeme mevcuttur.
Erkek ve dişi kontaklar vibrasyon ve tekrar kullanım sıklığına dayanaklı şekilde dizayn edilmiştir. Kontakların lehim ve sıkma modelleri mevcuttur. Standartta kontaklar gümüş kaplamadır ama altın modelleri de mevcuttur.
 
Detaylı bilgi ve ürün kataloğuna buradan ulaşabilirsiniz.
0 Yorum

Bir Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

©2024 Çevik Konnektör Kablo ve Montaj Sistemleri Ltd. Şti. Tüm hakları saklıdır, izinsiz hiçbir içerik kullanılamaz.

İletişim

Mesajınızı bırakın size en kısa sürede dönüş sağlayalım.

Gönderiliyor

Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

Bilgilerinizi Unuttunuzmu?